Sushi Targówek

Sushi Time staje się coraz popularniejszym miejscem z azjatyckim jedzeniem w Warszawie i okolicach. Stale zwiększamy obszar naszych dostaw wszystko po to, aby zaoferować nasze pyszne sushi coraz to nowym klientom. Targówek to kolejna dzielnica, do której kursują nasi kurierzy z naszym sushi. Mieszkasz w tym rejonie? Koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Dlaczego warto wybrać sushi z Restauracji Sushi Time?

Nasze sushi przygotowywane jest przez sushi masterów, którzy o tym daniu wiedzą wszystko. Smakowali te dania w różnych zakątkach Azji i teraz starają się przełożyć te smaki na talerze mieszkańców Warszawy i okolic. Stosujemy wyłącznie oryginalne japońskie składniki, wszystko po to, aby wasze zamówienia nie były pierwszymi i ostatnimi. Najważniejsze jest dla nas wasze zadowolenie i chęć jak najczęstszego wracania do naszej restauracji. 

Sushi Targówek - zamów online!

Przyszła ochota na sushi i nie wiesz skąd zamówić? Sushi Time jest najlepszą odpowiedzią! W naszej ofercie posiadamy rolki futomaki, california maki a także zestawy sushi w doskonałej cenie oraz wiele innych! W bardzo prosty sposób możesz zamówić sushi poprzez naszą stronę internetową. Wystarczy że wybierzesz danie na które masz ochotę a my zajmiemy się resztą. Za zamówienie w bezpieczny sposób możesz zapłacić online kartą lub BLIKiem. Natomiast jeśli chcesz zapłacić przy odbiorze to nie ma sprawy! Zamów i przekonaj się, że nie ma drugiego takiego sushi w Warszawie.
Mamy nadzieję, że już nie zastanawiasz się która restauracja dowozi sushi na Targówek? Serdecznie zapraszamy do zamawiania!